Наші партнери

Детальна інформація про партнерів showroom GERBERY і портфоліо їхньої продукції


Oksana Polonets

Оксана Полонець - успішний та амбіційний український дизайнер, бренд якої стрімко знайшов визнання та завоював серця багатьох прихильників не тільки в Україні, а й за її межами. Її роботи - це одяг в українському стилі, від повсякденного до весільного, а кожне творіння – це мікс неповторності комфорту та краси.

Головний меседж дизайнера – підкреслити, що український національний одяг може бути стильним, вишуканим та на будь-яку пору року. Тому, вона ніколи не зраджує своїм принципам і завжди чудово поєднує старовинні орнаменти із сучасними трендами.

Сайт    polonets.prom.ua


Gusak Design

Gusak Design - це український бренд одягу, де поєднуються як сучасні світові тренди одягу так і стародавні традиційні мотиви вишивки! Студія Романа Гусака відроджує вікові мотиви вишивки слов'янський народі світу, втілюючи їх у сучасні силуети одягу, в якісному текстилі та бездоганному покрої.

Наші вироби, зроблять Ваш образ особливим, додадуть стилю та особливого смаку! Вони зручні, адже виконані лише із натуральних тканин, завжди актуальні та по-особливому святкові!

Ми знаємо, як зробити кожну жінку яскравою!

Сторінка на FB    facebook.com/roman.gussak


PLAHTA

PLAHTA - це марка преміум одягу, натхненна створенням культурної спадщини античної історії.

PLAHTA вибирає натуральні та якісні матеріали. Це краса, яку Ви можете відчути.Fuyna Vyshyvanka

Традиційна або сучасна вишиванка є обовязковою у гардеробі кожного українця.

Бренд «Fuyna Vyshyvanka» пропонує ексклюзивні вишиванки ручної роботи для людей різних вікових категорій, які Ви можете замовити або придбати у нашому шоу-румі.Golden Trinity

Golden Trinity - український бренд ексклюзивної вишивки.

Стильно та вишукано, оригінально і актуально, експресивно та креативно - все це про одяг, створений в майстерні Golden Trinity.


EmbroideredGem

EmbroideredGem - молодий український бренд, який виробляє сучасні дизайнерські вишиванки високої якості.


Додатковий асортимент


Mark Andrew

Сучасний міський джентельмен завжди виглядає вишукано, стильно та елегантно завдяки вдало підібраному чоловічому костюмі, стильній сорочці, дорогому взутті та аксесуарам – одним з яких є краватка-метелик.

Бренд «Mark Andrew» пропонує широкий асортимент краваток-метеликів з різних тканин та кольорів на будь-який смак (у тому числі і під індивідуальне замовлення). Саме завдяки цьому аксесуару Ваш образ буде довершеним, незвичним та епатажним.

Група    facebook.com/mark8andrew/


Lafel Bags - стильні шкіряні сумки з Італії

Ну яка ж жінка не мріє про безліч сумочок? Великих, маленьких, чорних чи білих, під повсякдені чи одномоментні потреби. А от стильні сумки – це must-have сучасної жінки.

Бренд «Lafel Bags» пропонує широкий вибір стильних шкіряних сумок, рюкзаків, гаманців і аксесуарів до них.

Останні новини від «Lafel Bags» і оновлення асортименту товарів дивіться на сторінці:

   facebook.com/groups/LvivFashionBags/
   instagram.com/lafel_bags/